SZERB ELSŐ LIGA BAJNOKI MÉRKŐZÉSE – 24. FORDULÓ

FK Teleoptik (Zimony) – FK TSC (Topolya)

TSC: Filipović, Varga, Branković, Milićević, Szilágyi (Pintér 65′), Rovčanin, Ponjević, Babić, Plavšić, Arsenijević (Milisavljević 65′), Lukić (Galić 75′)

A topolyai gárda az első félidőben nem tudott betalálni, de a második játékrészben négyen is felíratkoztak a góllövők listájára. Előbb az újonc Lukić talált be, majd egy jogosan megítélt büntetőrúgást Branković is gólra váltott. A kirobbanó formában játszó Szilágyit a hazaiak kapusa rántotta le, amikor elfutott volna mellette is a labdával. Szilágyi az utóbbi időben szinte minden meccsen betalált, így volt ez ezúttal is. A büntetőt követően ismét helyzetbe került, ezúttal már szabálytalanul sem tudták megakadályozni a gólszerzésben. Nem sokal később pedig a helyette beálló Pintér is megszerezte első bajnoki mérkőzésen lőtt gólját. A TSC ezzel az idegenben aratott meggyőző és fontos győzelmével tovább erősítette pozícióját az élvonalban. Mivel a Javor remizett, pontban már beérte az éllovast a topolyai csapat.

SZERB ELSŐ LIGA BAJNOKI MÉRKŐZÉSE – 23. FORDULÓ

FK TSC (Topolya) – FK Trayal (Kruševac)

TSC: Filipović, Svitić, Varga, Branković, Skopljak, Tomanović, Milićević (85′ Galić), Rovčanin (72′ Plavšić), Arsenijević, Szilágyi, Lukić (65′ Sinkovits)

A TSC csapata nagyszerűen kezdte a tavaszi idény első mérkőzését, Szilágyi már a 7. percben megszerezhette volna a vezetést a hazai csapatnak, de nem sikerült értékesíteni a helyzetet. Nem kellett azonban sokat várni a vezető találatra, Szilágyi a 12. percben megszerezte a vezetést. A korai gól után a meccs tempója kicsit visszaesett, így a szünetig nem változott az eredmény.
A második félidő a házigazdák támadásaival kezdődött, uralták a pályát, számos helyzetet alakítottak ki, de az újabb gól elmaradt. A 76. percben Szilágyi nagyszerű előretörése és gólpassza után Milićević 2:0-ra módosította a hazaiak előnyét, egyben beállította a mérkőzés végeredményét is.

Sárga lapok a TSC csapatában: Varga 34′, Tomanović 42′, Svitić 81′.

1 – 1

FK TSC – PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA (PL)

SZERB ELSŐ LIGA BAJNOKI MÉRKŐZÉSE – 22. FORDULÓ

OFK BEČEJ 1918 (Óbecse) – FK TSC (Topolya)

TSC: Filipović, Svitić, Skopljak, Babić, Ponjević, Tomanović, Šinkovič (Lalić 80′), Milisavljević (Galić 67′), Arsenijević, Milićević, Szilágyi

A játék legelejétől az idegenben játszó TSC uralta a pályát. Nehéz időjárási körülményekkel dacolva folyamatos nyomás alatt tartották az ellenfél védelmét, de ők a teljes 90 perc alatt fanatikusan védték hálójukat. Ugyan a házigazdák 16-son belül történő kezezés miatt a legsúlyosabb büntetést kapták, a vendégjátékos Szilágyinak ezt a kedvező helyzetet sem sikerült gólra váltania. Az első félidő így 0:0-ás eredménnyel zárult. A meccs második felét ismét egy nagyszabású kezdeményezéssel indította a TSC csapat, ám a támadások és a számos jó helyzet ellenére is ebben a játszmában végig üres maradt a háló. A végeredmény 0:0 lett. Sárga lapot a TSC csapatából Ponjević a 32. percben és Milisavljević a 66. percben kapott.

SZERB ELSŐ LIGA BAJNOKI MÉRKŐZÉSE – 21. FORDULÓ

FK TSC (Topolya) – FK INĐIJA (India)

TSC: Filipović, Svitić, Ponjević, Branković, Babić, Tomanović, Plavšić (Bastajić 28′), Milisavljević (Galić 64′), Milićević, Arsenijević (Skopljak 85′) Szilágyi

Az első félidőben a remek formában lévő házigazda TSC-nek ügyes játéka ellenére sem sikerült gólt rúgnia, így a félidő eredménye 0:0 lett. A meccs második fele a házigazdák számára egy hatalmas sokkal kezdődött, amikor az 50. percben az Inđija csapata egy remek rúgással megszerezte a vezetést. Ez egy nagyon erős ösztönzés volt a TSC csapatának, mert innentől egymást követték a támadásaik. A 75. percben Tomanović egyenlített, majd 3 perccel később, a 78. percben Szilágyi is villantott egyet, ezzel magalapozva csapata a győzelmét. A TSC-ből Branković a 76. és Bastajić a 82. percben kapott sárga lapot.

SZERB ELSŐ LIGA BAJNOKI MÉRKŐZÉSE – 20. FORDULÓ

FK TSC (Topolya) – OFK ŽARKOVO (Belgrád)

TSC: Filipović, Svitić, Ponjević, Branković, Babić, Tomanović (Galić 76′), Plavšić (Skopljak 84′) Milisavljević, Milićević, Arsenijević (Bastajić 67′), Szilágyi

Már a mérkőzés kezdetétől a TSC játékán érződött, hogy veretlenségi sorozatát szeretné folytatni. Remek játékuknak köszönve ez valóra is vált. Az, hogy az ellenfél nem sok jót remélhet a zentai stadionban, már a 3. percben kiderült, amikor Szilágyi egy lehetetlen helyzetből megszerezte első góljukat. Két perccel később Milisavljević tört ki az ellenfél kapusa felé és rutinos mozdulatokkal bevezette a labdát az ellenfél hálójába – 5. perc 2:0. Ez a találat jelentette később a játszma végeredményét is. A számos kedvező helyzet ellenére, végül a TSC inkább egy megfontolt, energiatakarékos játék mellett döntött, elkerülve így a sárga lapokat és az esetleges sérüléseket.

SZERB ELSŐ LIGA BAJNOKI MÉRKŐZÉSE – 19. FORDULÓ

FK METALAC (Gornji Milanovac) – FK TSC (Topolya)

TSC: Filipović, Svitić (Bečelić 66’), Ponjević, Babić, Branković, Tomanović, Plavšić, Milićević, Arsenijević (Milisavljević 71’), Bastajić, Silađi (Galić 78’)

A 19. forduló derbi mérkőzése Gornji Milanovácon rengeteg izgalmat hozott. A vendégjátékos TSC a meccs kezdetétől egyértelműen mutatta, hogy nyerni jött, mégis egy szerencsétlen védői mozdulatnak köszönve a házigazdák hamar 1:0-ás vezetésre tettek szert. A TSC csapata kitartóan hajtott céljáért, így okos és áldozatos játékkal a 41. percben Babić, majd egy perccel később Arsenijević találatával sikerült fordítani az álláson. A félidő után 1:2-es eredménnyel mentek szünetre a csapatok. A játék második fele is hasonló ritmusban zajlott. Két perc elteltével, a 47. percben a fölényben lévő TSC máris megszerezte harmadik találatát, és nyerni akarásuk továbbra sem lankadt, a 64. percben Milićević is lőtt egy gólt, így az eredmény már 1:4 lett. A 79. percben villantott egyet a házigazda és szert tett egy szépítő találatra (2:4). A 90. percben Plavšić tett pontot a TSC kiváló játékára és beállította a 2:5-ös végeredményt. Sárga lapot a TSC csapatából Svitić a 36. percben, Bastajić a 39. percben és Branković a 49. percben kapott.

SZERB ELSŐ LIGA BAJNOKI MÉRKŐZÉSE – 18. FORDULÓ

FK TSC (Topolya) – FK JAVOR MATIS (Ivanjica)

TSC: Filipović, Bečelić, Ponjević, Branković, Babić, Tomanović, Plavšić (Skopljak 87′), Milićević, Arsenijević, Bastajić (Galić 76′), Szilágyi (Milisavljević 83′)

A házigazda TSC csapata remekül kezdte a mérkőzést és már a kezdetektől nyilvánvaló volt győzni akarásuk. Folyamatos támadások után már a 7. percben Szilágyi góljával megszerezte csapatának az 1:0-ás vezetést. A számos támadásnak és kiváló játéknak köszönve a 22. percben Szilágyi ismét kapura talált, így az eredmény már 2:0 lett. Lendületes támadásaikat ezután is folytatták, amit három perccel később egy fenomenális távoli rúgással Branković váltott gólra 3:0-ra növelve ezzel a házigazdák előnyét. Ezután a TSC játékosai egy kicsit lazábban folytatták a meccset, aminek az eredménye a 39. percben egy sikeres tizenegyes lett az ellenfélnek. A félidő eredménye: 3:1. A második félidő kiegyensúlyozottabb játékkal telt. A TSC csapatának volt néhány jó lehetősége, melyekből már nem születtek újabb pontok, így a végeredmény 3:1 lett. Sárga lapot a TSC-ből Bastajić a 41. percben és Milićević a 81. percben kapott.

SZERB ELSŐ LIGA BAJNOKI MÉRKŐZÉSE – 17. FORDULÓ

FK ZLATIBOR (Čajetina) – FK TSC (Topolya)

TSC: Filipović, Svitić, Ponjević (Varga 83’), Babić, Branković, Tomanović, Plavšić (Milisavljević 72’), Arsenijević, Milićević, Szilágyi, Galić (Bastajić 63’)

A hideg, télies időjárás ellenére is az idegenben játszó TSC csapata a mérkőzés kezdetétől uralta a játékot. Már a 7. percben, egy megszakítás után, Babić 0:1-es előnyre tett szert. A meccs 28. percétől viszont az egyik hátvéd kezezésének köszönve a csapat egy játékos hiánnyal kellett, hogy helyt álljon. Ügyes támadásaikat Szilágyi a 40. percben gólra váltotta és ez adta az első félidő végeredményét is. A mérkőzés második felében az időjárási tényezők tovább nehezítették a játékosok dolgát, de a TSC csapata továbbra is hozta az első félidőben bemutatott formáját. Plavšić 67. percben lőtt góljával már 0:3 lett az eredmény. A kék-fehérek a játékidő végére elfáradtak és Tomanović öngóljával szerzett egy pontot a házigazda Zlatibornak is a 90. percben. A játék végeredménye így 1:3 lett. Sárga lapot a TSC csapatában Arsenijević kapott a 20. percben.

SZERB ELSŐ LIGA BAJNOKI MÉRKŐZÉSE – 16. FORDULÓ

FK TSC (Topolya) – FK SINĐELIĆ (Belgrád)

TSC: Filipović, Svitić (Plavšić 73’), Babić, Branković, Ponjević, Tomanović, Sinkovits (Pintér 62’), Milićević, Milisavljević (Galić 51’), Arsenijević, Szilágyi

Az első félidőnek csupán egyetlen említésre méltó történése volt. A 18. perben egy vendégjátékos piros lapot kapott Szilágyi ellen elkövetett szabálytalansága miatt. Noha a TSC csapata folyamatos támadásokkal próbálkozott, de ez a félidő nem hozott gólt, így 0:0-ás eredménnyel mentek szünetre a csapatok. A házigazdák támadásai a második félidőben is folytatódtak és ez jó ellentámadási lehetőségeket adott a vendégeknek. Az 51. percben is egy ilyen helyzetben szerezték meg a vezetést. A TSC csapata elszántan küzdött az egyenlítésért, ami végül a 77. percben sikerült is. A találatot Galić szerezte. Mivel ezután már nem született újabb gól, a végeredmény 1:1 lett. Sárga lapot a TSC-ből Babić a 23., Svitić a 36., Tomanović a 56., Branković a 62. és Szilágyi a 90. percben kapott.