Super liga (20/21) 4. kolo, Bačka – TSC 1:1

OFK Bačka (Bačka Palanka) – FK TSC (Bačka Topola) 1:1

TSC: Filipović, Varga, Ponjević, Skopljak (61′ Petrović), Balaž (54′ Antonić), Tumbasević (90′ Banjac), Tomanović (K), Zec, Stanojev (54′ Duronjić), Lukić, Silađi

U okviru 4. kola Super lige ekipa TSC gostovala je u Bačkoj Palanci. Da će utakmica biti izuzetno tvrda nagoveštavalo se već od prvog minuta. Tvrda igra sa obe strane dosta šansi, jednu od njih je iskoristio Lukić, koji je u 42′ realizovao najstrožu kaznu i postavio rezultat s kojim se otišlo na pauzu.
Drugo poluvreme nastavljeno je u istom ritmu, zbunjenost odbrane gostiju iskoristila je ekipa Bačke i izjednačila već u 51′. Do kraja utakmice videli smo još par šansi uz promašen jedanaesterac domaćih, kada je golman Filipović odlično reagovao. Do kraja mreže su mirovale, konačan rezultat 1:1.

Žuti karton u ekipi TSC dobili su Petrović 64′ i Tomanović 90′.