LLT Super liga 14. kolo

FK Crvena Zvezda (Beograd) – FK TSC (Bačka Topola) 3:1

TSC: Filipović, Babić, Skopljak, Varga, Grabež, Tumbasević (84′ Galić), Tomanović (K), Duronjić, Milićević (58′ Rovčanin), Silađi, Lukić (80′ Šinkovič)

Lider na tabeli ugostio je ekipu TSC. Gosti su od samog starta pokazali da hrabrom igrom nameravaju da se suprotstave objektivno jačoj ekipi. Do vođstva u 16′ došla je Zvezda posle slobodnog udarca i bolje skok igre u 16 metara. Gosti nisu posustajali ni posle nesrećno primljenog gola i dalje pokazivali zube. Konačan rezultat poluvremena postavio je Grabež autogolom u 44′.
Drugo poluvreme nastavilo se u istom stilu, gosti su pritiskali i imali veći posed lopte, kao nagrada u 63′ posle prelepe akcije još jedan autogol, ovoga puta delo igrača Zvezde, rezultat 2:1. Do kraja utakmice domaćin uspeo je da postigne još jedan pogodak iz igre u 78′ i postavi konačan rezultat 3:1.
Žuti karton u ekipi TSC dobio je Grabež u 38′.