SUPER LIGA (22/23) 19. KOLO, TSC – Radnički (N) 2:0

FK TSC (Bačka Topola) – FK Radnički (Niš) 2:0

V. Ilić – Ćalušić, Stojić, Stojković – Petrović, Đakovac, Kuveljić, Cvetković – L. Ilić – Ratkov, Vukić (Milosavljević 78′)

TSC je u 19. kolu Superlige Srbije na TSC Areni pobedio Radnički iz Niša rezultatom 2:0.

Naš tim je fenomenalno otvorio utakmicu i već u 50. sekundi meča golom Ifeta Đakovca došao u vođstvo. Posle toga vođena je ravnopravna borba u kojoj do poluvremena više nije bilo golova.

U drugom delu igre TSC je imao terensku inicijativu. U 59. minutu je igrač gostujuće ekipe Amugu Etongu dobio drugi žuti karton zbog grubog faula nad golmanom TSC-a Veljkom Ilićem. Posle isključenja igrača Radničkog naš tim je imao nekoliko zrelih prilika, a u 64. minutu posle asistencije Nikole Kuveljića, Miloš Cvetković je matirao golmana Radničkog Dragana Rosića. Do kraja meča nije bilo previše uzbuđenja pa TSC je sa igračem više rutinski priveo utakmicu kraju.

Posle jesenjeg dela prvenstva TSC se nalazi na 3. poziciji tabele Suberlige Srbije. Prvenstvo se nastavlja početkom februara.