SZUPER LIGA (22/23) 19. FORDULÓ, TSC – Radnički 2:0

FK TSC (Topolya) – FK Radnički (Niš) 2:0

V. Ilić – Ćalušić, Stojić, Stojković – Petrović, Đakovac, Kuveljić, Cvetković – L. Ilić – Ratkov, Vukić (Milosavljević 78′)

A TSC a Szuperliga 19. fordulójában hazai pályán 2:0 arányban legyőzte a niši Radničkit.

Kiválóan nyitotta a meccset csapatunk, hiszen Ifet Đakovac már az 50. másodpercben betalált a vendégek kapujába. Ezek után főleg mezőnyjátékot láthattak a nézők, és az első félidőben kevés helyzet alakult ki a kapuk előtt.

A második játékrészben megélénkült a játék képe, mindkét csapat előtt adódtak komioy lehetőségek. Az 59. percben a vendégek védője, Amougou Entongou megkapta második sárga lapját is, mert durván szabálytalankodott Veljko Ilić kapussal szemben. A kiállítás után a TSC sorra alakította ki a helyzeteket, és a 64. percben Nikola Kuveljić remek passza után Miloš Cvetković lőtt kapásból Dragan Rosić kapujába. A meccs végéig adódótt még néhány lehetőség az emberelőnyben játszó TSC előtt, de több gól már nem született.

Az őszi idény után csapatunk magabiztosan őrzi 3. helyét a tabellán. Eddig 39 pontot gyűjtöttünk. A bajnokság február elején folytatódik.