SENIORI – PRVENSTVENA UTAKMICA – PRVA LIGA SRBIJE – 32. KOLO (Play-off)

FK Zlatibor (Čajetina) – FK TSC (Bačka Topola)

TSC: Filipović, Svitić (89’Babić), Ponjević, Branković, Skopljak, Tomanović, Milićević, Rovčanin (67’Milisavljević), Silađi (75’Arsenijević), Lukić

Utakmica koja se igrala na Švajcariji prikazala je borbu neprikosnovenog lidera na tabeli i čvrste ekipe domaćina. Gosti su svoj kvalitet i bolju igru krunisali prelepim pogotkom Silađija u 18′. Posle nepažnje odbrane, domaćini su iznenadili i postigli izjednačujući pogodak. Ubrzo međutim drugim golom Silađija u 38′ gosti ponovo vode 1:2 što je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.
Drugo poluvreme nastavilo se u istom ritmu, posle pregršt šansi i bolje igre ekipe TSC u 87′ Arsenijević postavlja konačan rezultat 1:3, posle odlično izvedenog kornera.
Žute kartone u ekipi TSC dobili su Branković u 22′, Rovčanin u 42′ i Milićević u 55′.