SENIORI – PRVENSTVENA UTAKMICA – PRVA LIGA SRBIJE – 29. KOLO

FK TSC (Bačka Topola) – FK Bežanija (Beograd)

TSC: Filipović, Varga (71’Babić), Ponjević, Branković, Skopljak, Tomanović, Milićević, Arsenijević (21’Pinter), Rovčanin (59’Galić), Silađi, Lukić

Ekipa domaćina je od samog starta izašla na teren sa jednim ciljem, da se uspešno nastavi niz nepobedivosti.
U tome je u potpunosti i uspela, posle težeg početka i nekoliko nerealizovanih prilika u 35′ Tomanović ipak dovodi ekipu TSC u vođstvo. To je ujedno i bio rezultat prvog poluvremena.
Drugo poluvreme počelo je pomalo konfuzno za ekipu domaćina, u 53′ Bežanija izjednačava na 1:1. Od tog momenta TSC ubacuje u treću brzinu i već u 63′ Ponjević vraća vođstvo ekipi domaćina. Na 3:1 povećava Milićević, da bi u 89′ Lukić postavio konačan rezultat 4:1.
Žutih kartona u ekipi domaćina nije bilo.