SENIORI – PRVENSTVENA UTAKMICA – PRVA LIGA SRBIJE – 23. KOLO

FK TSC (Bačka Topola) – FK Trayal (Kruševac)

TSC: Filipović, Svitić, Varga, Branković, Skopljak, Tomanović, Milićević (85′ Galić), Rovčanin (72′ Plavšić), Arsenijević, Silađi, Lukić (65′ Šinkovič)

Ekipa TSC je odlično ušla u utakmicu, već u 7. minutu Silađi je imao odličnu priliku koju nije uspeo da realizuje i sa tim odložio vođstvo domaćina. Već u 12. minutu uspeo je da zatrese mrežu za vođstvo domaćina od 1:0. Do kraja poluvremena ritam je malo opao te se otišlo na odmor sa rezultatom 1:0.
Drugo poluvreme počelo je napadima domaćina, uz terensku inicijativu, šanse su se ređale ali je realizacija izostala. Posle odličnog prodora Silađija i asistencije Milićević je povećao vođstvo domaćina na 2:0 u 76. minutu. Ujedno je to bio i konačan rezultat.

Žute kartone u ekipi TSC dobili su Varga 34′, Tomanović 42′, Svitić 81′.