SENIORI – PRVENSTVENA UTAKMICA – PRVA LIGA SRBIJE – 22. KOLO

OFK BEČEJ 1918 (Bečej) – FK TSC (Bačka Topola)

TSC: Filipović, Svitić, Skopljak, Babić, Ponjević, Tomanović, Šinkovič (Lalić 80′), Milisavljević (Galić 67′), Arsenijević, Milićević, Silađi

Od samog starta gosti su pokazali svoju terensku nadmoć i na veoma teškom terenu i po jakom vetru, pokušavali su da slome otpor protivnika koji se svih 90. minuta fanatično borio da sačuva mrežu. Posle igranja rukom domaćeg igrača u 16 metara gostiju dosuđena je najstrožija kazna koju nažalost Silađi nije uspeo da materijalizuje. Na odmor se otišlo sa rezultatom 0:0. Drugo poluvreme proteklo u totalnoj inicijativi ekipe TSC, napadi i prilike su se nizale ali uprkos pregrst dobrih šansi i nekoliko zicera na stadionu kraj Tise do kraja utakmice mreže su mirovale. Konačan rezultat 0:0. Žute kartone u ekipi TSC dobili su Ponjević u 32. minutu i Milisavljević u 66. minutu.