SENIORI – PRVENSTVENA UTAKMICA – PRVA LIGA SRBIJE – 18. KOLO

FK TSC (Bačka Topola) – FK JAVOR MATIS (Ivanjica)

TSC: Filipović, Bečelić, Ponjević, Branković, Babić, Tomanović, Plavšić (Skopljak 87′), Milićević, Arsenijević, Bastajić (Galić 76‘), Silađi (Milisavljević 83′)

Ekipa TSC je odlično otvorila utakmicu i na samom startu se videla ogromna želja domaćina da ostanu neporaženi i na ovoj utakmici. Napadi domaćih su se ređali i već u 7. minutu Silađi je zatresao mrežu gostiju i doveo svoju ekipu u vođstvo od 1:0. Brojni napadi i sve ukupno odlična igra ekipe TSC urodila je plodom još jednom u 22. minutu strelac isti, Silađi rezultat 2:0. Domaćini se nisu zadovoljili i nastavili da jurisaju ka golu gostiju samo tri minuta kasnije fenomalnim udarcem sa velike udaljenosti Branković je savladao golmana gostiju i uvećao prednost na 3:0. Posle ovog gola domaći su malo usporili tempo što je rezultiralo penalom za goste u 39. minutu koji su uspesno realizovali. Rezultat prvog poluvremena 3:1. Drugo poluvreme proteklo je u manje više izjednačenoj igri, ekipa TSC je imala još par napada, ali nije uspela da uveća prednost, te je rezultat ostao 3:1. Žute kartone u ekipi TSC dobili su Bastajić u 41. minutu i Milićević u 81. minutu.