SENIORI – PRVENSTVENA UTAKMICA – PRVA LIGA SRBIJE – 16. KOLO

FK TSC (Bačka Topola) – FK SINĐELIĆ (Beograd)

TSC: Filipović, Svitić (Plavšić 73’), Babić, Branković, Ponjević, Tomanović, Šinkovič (Pinter 62’), Milićević, Milisavljević (Galić 51’), Arsenijević, Silađi

Prvo poluvreme proteklo je u znaku detalja iz 18. minuta kada je gostujući igrač posle faula nad Silađijem dobio crveni karton. Ekipa TSC je napadala i posle nekoliko šansi koje nije uspela da iskoristi na odmor se otišlo sa 0:0. Drugo poluvreme gledamo napade domaće ekipe što otvara dosta prostora za kontre gostiju. Jednu takvu kontru su uspeli i da realizuju i povedu sa 0:1 u 51. minutu. Ekipa TSC grčevito pokušava da postigne pogodak što se i desilo u 77. minutu strelac Galić. Nažalost ekipa domaćina nije mogla više i rezultat je ostao 1:1. Žute kartone u ekipi TSC dobili su Babić u 23., Svitić u 36., Tomanović u 56., Branković u 62. i Silađi u 90 minutu.