SENIORI – PRVENSTVENA UTAKMICA – PRVA LIGA SRBIJE – 15. KOLO

FK TSC (Bačka Topola) – BUDUĆNOST (Dobanovci)

TSC: Filipović, Svitić, Ponjević, Branković, Babić (Lalić 79′), Tomanović, Milićević, Milisavljević (Bastajić 69′), Arsenijević, Siladji, Galić (Plavsic 60′)

U prvom poluvremenu videli smo odličnu igru domaće ekipe sa dosta šansi. Već u 19. minutu Galić je doveo ekipu TSC u vođstvo. Nedugo potom u 39. minutu Babić je uvećao vođstvo domaćina na 2:0. Na poluvreme otišlo se sa tom prednošću TSC. Drugo poluvreme pokazalo je nešto slabiju igru domaćina ali ništa manje efikasnu. U 67. minutu Silađi je uvećao prednost domaće ekipe na 3:0. Samo tri minuta kasnije u 70. minutu gosti su postigli pogodak, što se ispostavilo kako počasni. U 86. minutu Milićević je zapečatio sudbinu gostiju i postavio konačnih 4:1. Žute kartone u ekipi TSC dobili su Ponjević u 17. minutu i Milićević u 43. minutu.