SENIORI – PRVENSTVENA UTAKMICA – PRVA LIGA SRBIJE – 13. KOLO

FK TSC (Bačka Topola) – FK NOVI PAZAR (Novi Pazar)

TSC : Filipović, Svitić, Ponjević, Branković, Tomanović (Babić 76′), Šinkovič, Plavšić (Arsenijević 69′), Milisavljević, Milićević, Silađi, Galić (Bastajić 62′)

Od samog početka ekipa domaćina je dala gostima iz Novog Pazara do znanja da bodovi ostaju na stadionu u Senti, odlična igra i brojne šanse su se nizale. Već u 12. minutu Galić postiže gol za 1:0. Ubrzo potom u 18. i 21. minutu Milićević uvećava prednost domaćina na 3:0. Da se na poluvreme ode sa ubedljivih 4:0 pobrinuo se Silađi u 41. minutu. Drugo poluvreme teklo je u istom ritmu, ekipa Tsc je konstantno napadala i u 47. minutu Milisavljević a potom i u 71. minutu Bastajić potukli su gostujuću ekipu za konačnih 6:0. Žute kartone u ekipi TSC dobio je Šinkovič u 27 minutu.