SENIORI – PRVA LIGA „SRBIJA“ – 9. KOLO

FK Teleoptik (Zemun) – FK TSC (Bačka Topola) 2-0 (1-0)

TSC: Jorgić, Svitić, Mezei, Lalić, Mijić, Tomanović, Milićević, Davidov (Šinkovits), Čordašić (Tendai), Erak, Damnjanović (Grujić).

Najgore izdanje naše ekipe u ovom prvenstvu. Protiv brzih, mladih igrača Teleoptika nismo se baš snalazili najbolje, ali istu tu mladu ekipu mogli smo kazniti nekoliko puta, ipak nismo imali tačne završne pasove, i dosta smo delovali neodlučni u donošenju pravih odluka. Zahvaljujući golmanu Jorgiću naša mreža je ostala netaknuta sve do 32. minuta, kada se posle udarca prema našem golu lopta je promenila smer i prevarila Jorgića za vođstvo domaće ekipe. Početkom drugog poluvremena slabom reakcijom u odbrani na ubačenu loptu, igrač Teleoptika se sam našao blizu gola naše ekipe, i glavom je postigao i drugi pogodak za svoju ekipu. Neku bolju igru uspeli smo uspostaviti tek u poslednjih 15 minuta utakmice. Stigli smo samo do pogođene prečke iz slobodnog udarca.