Naša omladinska ekipa je osvojila drugo mesto na Kukonia MOL kupu

Naši omladinci su osvojili drugo mesto na 6. Kukonia MOL kupu u Slovačkoj. TSC je u finalu izgubio od Puškaš Akademije iz Mađarske rezultatom 4:3.

Na ovom turniru naš tim je prvo pobedio Spartak iz Trnave sa 1:0, zatim odigrao nerešeno 1:1 sa Ferencvarošem, a tako je osvojio prvo mesto u svojoj grupi.

U finalu smo sa golovima Beskorvajnog i Rakića vodili 2:0, ali do kraja prvog poluvremena Puškaš je preopolovio prednost našeg tima, da bi u nastavku u razmaku od petnaest minuta ekipa iz Mađarske postigla tri gola, i tako rešila pitanje pobednika. Do kraja susreta uspeli smo samo ublažiti poraz, golom Bugarina.

Treće mesto je na ovom turniru osvojio domaćin DAC, koji je bio bolji od Spartaka iz Trnave posle izvođenja jedanaesteraca. Peto mesto je pripalo Ferencvarošu. Tim iz Mađarske je pobedio Osijek rezultatom 1:0.

Naš Marko Dmitrović je izabran za najboljeg igrača ovog turnira.