LLT Super liga 5. kolo

FK Vojvodina (Novi Sad) – FK TSC (Bačka Topola) 2:2

TSC: Filipović (45′ Jorgić), Skopljak, Antonić, Varga, Ponjević, Milićević, Arsenijević (71′ Duronjić), Tomanović (K), Tumbasević, Silađi (85′ Rovčanin), Lukić

Igrači TSC hrabro su izašli favorizovanoj ekipi Vojvodine na megdan i posle prilično izjednačenog prvog poluvremena bez mnogo šansi na odmor se otišlo bez golova.
Drugo poluvreme gosti su brilijantnom igrom došli u vođstvo u 49′ prelepim udarcem Lukića. Već u 65′ gosti uvećavaju vođstvo na 2:0, još lepšim golom, strelac ponovo Lukić.
Gosti su u 72′ prvi put kapitulirali posle lošije reakcije odbrane. Nesrećni splet okolnosti doveo je do toga da su domaćini u poslednjim sekundama sudijske nadoknade stigli do izjednačenja i za njih veliki bod, a ekipi TSC ostaje žal zbog nesrećno primljenog gola.
Žute kartone u ekipi TSC dobili su Ponjević 12′, Arsenijević 39′, Varga 44′, Skopljak 45′, Lukić 54′ i Rovčanin 90′.