KUP SRBIJE 1/4 FINALE, CRVENA ZVEZDA – TSC 4:0

FK Crvena zvezda (Beograd) – FK TSC (Bačka Topola) 4:0

Jorgić – Petrović (Krsmanović 78‘), Varga, Tomanović (K), Stojković – Đakovac, Bočkai (Doucoure 85‘) – Stanojlović, Banjac (Mirchevski 78‘), Stanojev (Šušnjar 85‘) – Vukić (Milićević 78‘)

Crvena zvezda je na stadionu Rajko Mitić, u četvrtfinalu Kupa Srbije, pobedila TSC rezultatom 4:0.

Zvezda je već u 6. minutu postigla prvi pogodak na utakmici. Sa bele tačke precizan je bio Aleksandar Katai. Posle toga je igra je bila veoma oštra sa mnogo faulova i žutih kartona, ali nijedna ekipa nije imala veće gol šanse.

Na početku drugog poluvremena TSC je imao terensku inicijativu, ali je u 56. minutu glavni sudija Lazar Lukić dosudio i drugi jedanaesterac za domaći tim i iz igre isključio Ifeta Đakovca. El Fardu Ben je postigao gol sa jedanaest metara. Nakon toga je naš tim pokušao da postigne pogodak  sa igračem manjem, ali je u 74. minutu Mirko Ivanić dao  treći gol za Zvezdu, a 6 minuta kasnije Ben je postavio konačan rezultat.