SUPER LIGA (22/23) 1. KOLO, Čukarički – TSC 1:4

FK Čukarički (Beograd) – FK TSC (Bačka Topola) 1:4

Ilić – Stojković, Ćalušić, Antonić, Petrović – Đakovac, Stojić (Doucouré 85’) – Mirchevski (Stanojlović 73’), Banjac (K) (Ratkov 85’), Stanojev ( Tomanović 64’) – Vukić

Fudbalski klub TSC je u 1. kolu Superlige pobedio u Beogradu ekipu Čukaričkog rezultatom 4:1.

U prvom poluvremenu vođena je ravnopravna igra bez većih šansi, a jedini gol je postigao Goran Antonić, koji je u 35. minutu, posle kornera Mihajla Banjca glavom pogodio gol domaćina.

Na početku drugog poluvremena izjednačio je Čukarički, a gol je postigao Spasojević u 53. minutu, ali za dva minuta opet je poveo TSC, golom Stojića koji je odigrao prvu prvenstvenu utakmicu za plavo-bele. U 61. minutu Mihajlo Banjac je iz slobodnog udarca postigao efektan pogodak, a konačan rezultat od 4:1 postavio je Slobodan Stanojlović u 90. minutu.

Žuti Kartoni: Ćalušić 20′, Banjac 25′, Stojković 62′, Petrović 88′, Stanojlović 90′