SUPER LIGA (21/22) 33. KOLO, PARTIZAN-TSC 4:1

FK Partizan (Beograd) – FK TSC (Bačka Topola) 4:1

Filipović – Petrović (Krsmanović 46’), Antonić, Varga, Stojković – Bočkai (Doucouré 73’), Đakovac (Milićević 73‘) – Stanojev, Banjac (K) (Mirchevski 73’), Ratkov (Stanojlović 73’) – Vukić

Fudbalski klub TSC je u 3. kolu plej-ofa Superlige Srbije izgubio u Beogradu od Partizana sa rezultatom 4:1.

Utakmica je počela ravnopravnom igrom, bez većih prilika. U 31. minutu posle propusta igrača Partizana, Bertalan Bočkai je dodao loptu Stefanu Vukiću koji je rutinski matirao golmana Partizana Aleksandra Popovića. Međutim, posle početnog vođstva TSC, utakmica je krenula drugim tokom. U 41. minutu iz slobodnog udarca Bibars Natcho je izjednačio, a minut kasnije Rikardo Gomeš je postigao gol za vođstvo Partizana.

Domaća ekipa je bolje otvorila drugo poluvreme, pa je u 48. minutu Aleksandar Miljković posle jednog kornera postigao treći pogodak za Partizan. Nakon toga u 56 i 58. minutu Vukić je imao dve izgledne prilike, ali nije uspeo da postigne gol. U 62. minutu Nemanja Jović posle asistencije Lazara Markovića doneo vođstvo Partizanu od 4:1, što je i bio konačan rezultat. Do kraja utakmice naši igrači su imali nekoliko gol šansi koje nisu realizovali.

TSC se posle nekompletnog 3. kola plej-ofa nalazi na 6. mestu tabele Superlige sa 44 boda.

Žuti karton: Krsmanović 65