SUPER LIGA (21/22) 25. KOLO, TSC-RADNIK 0:0

FK TSC (Bačka Topola) – FK Radnik (Surdulica) 0:0

Filipović – Petrović, Ćalušić, Varga (Stanojev 22’), Stojković – Bočkai – Ratkov (Krsmanović 78’), Đakovac, Milićević (Mirchevski 78’), Banjac (K) – Vukić (Škuletić 66’)

U 25. kolu Superlige TSC i Radnik su u Bačkoj Topoli odigrali nerešeno 0:0.

TSC je bolje otvorio meč. Već u 1. minutu Dejan Milićević je imao dobru priliku, a nedugo zatim je Josip Ćalušić šutirao pored gola. Posle toga viđena je ravnopravna borba, bez značajnijih prilika.

U drugom poluvremenu TSC je imao terensku inicijativu i dosta šansi. Petar Ratkov je u 49. minutu uputio sjajan šut glavom, ali nije postigao gol. Mladi napadač je imao još jednu priliku da postigne pogodak u 70. minutu, ali je golman Radnika Stefan Ranđelović dobro intervenisao.

Pred kraj meča gosti su se totalno povukli i pokušavali su sa kontranapadima. U 89. minutu Martin Mirčevski je imao odličnu šansu da postigne gol, a nedugo zatim i Petar Škuletić je šutirao neprecizno. Utakmica je završena nerešeno, bez golova, rezultatom 0:0.

TSC posle nekompletnog 25. kola nalazi se na 8. mestu Linglong Superlige sa 31. osvojenim bodom.

Žuti kartoni: Ćalušić 30, Milićević 54’, Đakovac 64’, Ratkov 74’