SUPER LIGA (21/22) 20. KOLO, RADNIČKI 1923-TSC 0:3

FK Radnički 1923 (Kragujevac) – FK TSC (Bačka Topola) 0:3

Filipović – Petrović, Leandro (Antonić 26‘), Varga, Stojković (Krsmanović 81’) Tomanović (K), Stanojlović, Milićević, Banjac (Stoiljković 81), Stanojev (Đakovac 68‘) – Vukić (Ratkov 81’)

TSC je u 20. kolu Ling Long Superlige pobedio Radnički 1923 u Kragujevcu rezultatom 3:0.

Naš tim je dobro otvorio meč. Tokom prvog poluvremena imali smo nekoliko prilika da postignemo gol. U 27. minutu, posle lepe akcije koje su izveli Dejan Milićević i Slobodan Stanojlović, naš centarfor Stefan Vukić je neodbranjivo šutirao glavom i doneo vođstvo plavo-belima. U prvom delu igre su Jug Stanojev i Mihajlo Banjac imali povoljne gol šanse, ali je rezultat ostao nepromenjen.

U drugom poluvremenu, naši momci su nastavili sa dobrom igrom. U 72. minutu, posle centaršuta Milićevića, Banjac je postigao drugi gol za TSC. Osam minuta kasnije Banjac je izveo korner, njegov centaršut je bio precizan i Vukić je dobro reagovao i postigao svoj drugi pogodak na ovoj utakmici. TSC je na kraju slavio pobedu od 3:0.

Posle nekompletnog 20. kola TSC se nalazi na sedmom mestu tabele Superlige sa 26 bodova.

Žuti kartoni: Tomanović 63′, Đakovac 90′, Filipović 90′