Super liga (20/21) 35. kolo, Partizan – TSC 3:1

FK Partizan (Beograd) – FK TSC (Bačka Topola) 3:1

TSC: Filipović, Petković (79′ Varga), Petrović, Damjanović, Antonić, Banjac (79′ Tumbasević), Milićević, Zec (86′ Tomašević), Tomanović (K) (68′ Đakovac), Stanojev (68′ Duronjić), Lukić

Derbi utakmica u okviru 35. kola, gde su se sastali Partizan i TSC po dosta teškom vremenu, gosti su pokazali da itekako imaju šta da traže na stadionu JNA.  Prvo poluvreme donelo je bolju igru gostiju i tri lepe prilike koje su ostale propuštene, neprecizni su bili Banjac, Lukić i Zec. Na pauzu se otišlo praznih mreža 0:0.
Drugo poluvreme znatno slabija i dekoncentrisanija igra TSC-a, što su gosti i iskoristili, prvo preko penala koji je realizovao Natcho. Ubrzo potom usledile su dve smušene reakcije odbrane TSC što je Partizan iskoristio i na brzinu povećao konto na semaforu na 3:0. Počasni pogodak posle lepe akcije postigao je Duronjić u 83′ za konačnih 3:1.

Žuti karton u ekipi TSC dobili su Stanojev 47′, Petković 53′ i Tumbasević 87′.