Super liga (20/21) 33. kolo, Mladost – TSC 2:1

FK Mladost (Lučani) – FK TSC (Bačka Topola) 2:1

TSC: Filipović, Varga, Petrović, Skopljak, Balaž, Banjac (59′ Petković), Đakovac, Milićević, Tomanović (K), Stanojev (75′ Duronjić), Lukić (75′ Ratkov)

U okviru 33. kola ekipa TSC gostovala je na uvek neugodnom terenu u Lučanima ekipi Mladosti. Gosti su došli sa namerom da ugrabe makar deo kolača, odnosno da ostanu neporaženi. Prvo poluvreme proteklo je u nadmudrivanju uglavnom na sredini terena, posle jednog od prodora Đakovca lopta je završila pred nogama Stanojeva, koji je rutinski prosledio iza leđa golmana za 0:1 u 41′.
Drugo poluvreme bili smo svedoci blago rečeno domaćinskom suđenju sudije Tomića, koji prvo nije dosudio očigledan jedanaesterac nad Vargom, a potom i dosudio penal za domaću ekipu uz najstrožu kaznu crveni karton za Skopljaka, 58′ 1:1. I pored zalaganja i borbe sa igračem manje u 78′ posle nesrećne reakcije Mladost dolazi u vođstvo, a na kraju se ispostavilo i pobede 2:1.

Žuti karton u ekipi TSC dobili su Banjac 32′, Milićević 41′, Petković 81′, a crveni karton Skopljak 57′.