Super liga (20/21) 30. kolo, Novi Pazar – TSC 2:1

FK Novi Pazar (Novi Pazar) – FK TSC (Bačka Topola) 2:1

TSC: Filipović, Petković, Petrović, Damjanović, Babić, Banjac (46′ Zec), Đakovac (74′ Tumbasević), Milićević, Tomanović (K) (83′ Ratkov), Stanojev (46′ Duronjić), Lukić

30. kolo donelo je izuzetno težak susret za ekipu TSC, koja je gostovala na uvek neugodnom terenu u Novom Pazaru. Nagoveštaj ovoga usledio je vec u 7′ kada je domaća ekipa povela sa 1:0. Pored par nekonkretnih prilika na pauzu se otišlo sa minimalnom prednosti domaćina.
Drugo poluvreme mnogo bolje izdanje gostiju iz Bačke Topole. I pored bolje igre usledio je još jedan šok posle slabog šuta i odbijene lopte domaći su duplirali prednost u 73′. TSC je napadao i stvarao šanse ali uprkos svemu samo su uspeli da ublaže poraz golom Damjanovića u 78′. Važno je napomenuti da je sudija ponovo odigrao bitnu ulogu u trijumfu domaćina, poništivši regularan gol Lukića u prvom poluvremenu i propustivši da dosudi očigledan kazneni udarac u samoj završnici utakmice, oštetivši ekipu TSC.

Žuti karton u ekipi TSC dobio je Tumbasević 86′.