Super liga (20/21) 26. kolo, Radnički (N) – TSC 2:0

FK Radnički (Niš) – FK TSC (Bačka Topola) 2:0

TSC: Filipović (K), Petković (Varga 24`), Petrović (Stanojev 46′), Damjanović, Babić, Banjac, Đakovac (Milićević 76′), Tumbasević (54′ Ratkov), Tomašević, Duronjić, Lukić

26.kolo donelo nam je derbi u Nišu, gde je domaći Radnički dočekao ekipu TSC. Gosti su na Čair stigli oslabljeni neigranjem dva izuzetno bitna šrafa u mašineriji TSC, Zeca i Tomanovića, koji su odmarali zbog kartona. Ovaj detalj se ispostavio kao presudan, prvo poluvreme gledali smo bledu senku ekipe TSC. Oba tima su izuzetno malo pokazala na ovoj utakmici s tim da je više sreće imao domaćin, koji je sa po jednim golom u prvom i u drugom poluvremenu rutinski priveo utakmicu kraju i osigurao tri boda, poslavši goste na nimalo srećno putovanje kući.

Radnički-TSC konačnih 2:0, uz napomenu da je jedini žuti karton u ekipi gostiju dobio mladi Ratkov u 88′.