SENIORI – PRVENSTVENA UTAKMICA – PRVA LIGA SRBIJE – 10. KOLO

FK SLOBODA (Užice) – FK TSC (Bačka Topola)

TSC: Filipović, Svitić, Ponjević, Branković, Babić (Milićević 8′), Tomanović, Šinkovič, Plavšić, Pinter (Damnjanović 75′), Milisavljević (Silađi 66′), Galić

Ekipa TSC je od početka utakmice imala inicijativu ali uprkos par izglednih šansi, u prvom poluvremenu nije viđen gol na stadionu u Užicu. Drugo poluvreme se nastavilo u istom ritmu, gostujuća ekipa je imala terensku nadmoć, ali bez prave šanse da postigne pogodak. Ulazak Silađija u igru doneo je preokret i čini se ono malo što je bilo potrebno da ekipa TSC savlada objektivno slabijeg protivnika. Prvi pogodak postignut je u 78. minutu strelac je Milićević, ubrzo potom je i Silađi zatresao mrežu u 86. minutu za konačnih 0:2. Žute kartone u ekipi TSC dobili su Šinkovič i Plavšić.