Pobedili smo Radnik iz Bijeljine

FK TSC (Bačka Topola) – FK Radnik (Bijeljina) 3:1

Filipović – Varga (Kangrga), Antonić (Rajković), Stojković (Marsenić) – Petrović (Petković), Santrač (Tomanović), Bočkai (Đakovac), Stanojev – Milićević (Zec), Stoiljković (Banjac), Stanojlović (Vukić)

Naša ekipa je na prijateljskoj utakmici, koja je odigrana na Akademiji, pobedila Radnik iz Bijeljine rezultatom 3:1.

U prvom poluvremenu smo imali nekoliko dobrih šansi, ali smo iskoristili samo jedan. U 27. minutu strelac je bio Stanojlović. U drugom delu igre smo postigli još dva gola. U 62. minutu posle izvanredne akcije mlade Kangrge i Stanojeva gol je postigao Dejan Milićević, a sedam minuta kasnije i Goran Antonić se upisao na listu strelaca. Gosti su smanjili rezultat u poslednjem minutu utakmice. Sa bele tačke je bio precizan Jovan Motika.