LLT Super liga 24. kolo

FK TSC (Bačka Topola) – FK Napredak (Kruševac) 2:1

TSC: Jorgić, Varga, Antonić, Babić, Grabež, Zec (72′ Duronjić), Tomanović (K), Milićević, Arsenijević (61′ Đurić), Lukić (77′ Skopljak), Silađi

U okviru 24. kola imali smo priliku da vidimo duel dve čvrste ekipe na stadionu u Senti. Domaćini su izašli izuzetno čvrsto sa namerom da sva tri boda ostanu u Senti. U prvom poluvremenu gledali smo samo jednu ekipu, TSC je stvorio četiri dobre prilike, od kojih je jednu već u 6′ realizovao Zec. Uprkos napadima na pauzu se otišlo sa 1:0.
Drugo poluvreme domaći su izašli kao pod nekim pritiskom i dozvolili gostima previše šansi, koju su oni uspeli da iskoriste 5 minuta pre kraja. Kad su svi pomislili da je kraj, Silađi je našao put do mreže gostiju i obezbedio 3 boda.