KUP SRBIJE 1/16 FINALA, ZLATIBOR-TSC 0:4

FK Zlatibor (Čajetina) – FK TSC (Bačka Topola) 0:4

Filipović – Petrović (Marsenić 66′), Leandro (Krsmanović 46), Antonić, Petković (Stojković 46′) – Đakovac, Bočkai, Stoiljković, Milićević, Stanojev (Ratkov 46′) – Stanojlović (Santrač 66′)

TSC je u šesnaestini finala Kupa Srbije pobedio Zlatibor rezultatom 4:0.

Naš tim je bolje počeo meč, od početka smo imali terensku inicijativu i za dva minuta smo postigli dva gola. U 22. minutu Dejan Milićević je sa 17 metara postigao vrlo lep gol, a samo minut kasnije strelac drugog gola je bio Marko Petković.

U drugom poluvremenu naša ekipa je povećala prednost. U 61. minutu Bočkai je sa 25 metara postigao efektan pogodak, a u 81. minutu i Dušan Stoiljković se upisao u listu strelaca. Do kraja utakmice naša ekipa je imala još dobrih prilika, ali igrači su bili neprecizni i na semaforu je ostao rezultat 4:0 za TSC.

Ovom pobedom naš tim se plasirao među 16 najboljih ekipa u Kupu Srbije.