FK TSC – FK Železničar Kup Srbije 1/8

FK TSC (Bačka Topola) – FK Železničar (Pančevo) 2:0

Filipović, Petrović, Krstić, Stojić (Antonić 85’), Stojković – Tomanović (K), Milosavljević (L. Ilić 69’) – Stanojev (Čolić 46’), Mirchevski, Špalek (Ratkov 69’) – Vukić (Rashid 69’)

TSC je u 1/8 finala Kupa Srbije na svom terenu pobedio Železničar iz Pančeva rezultatom 2:0.

Naš tim je poveo već u 3 minutu kada je napravljen faul nad Nikolasom Špalekom u kaznenom prostoru Železničara. Sa bele tačke siguran je bio Martin Mirchevski. U prvom poluvremenu TSC je imao terensku inicijativu, a u 32. minutu, posle šuta Stefana Vukića, Mirchevski je udvostručio prednost našeg tima.

U drugom delu igre je vođena ravnopravna borba, bilo je šansi na obe strane, ali posetioci TSC Arene nisu videli još golova. Najveću priliku je propustio igrač gostujuće ekipe Dario Grgić, kada je njegov jedanaesterac odbranio golman TSC-a Nenad Filipović.

TSC se sa ovom pobedom plasirao u 1/4 finale Kupa Srbije.