FK Loznica – FK TSC Kup Srbije 1/16

FK Loznica (Loznica) – FK TSC (Bačka Topola) 1:2

Filipović – Petrović (Antonić 46′), Krstić, Stojić, Stojković – Milosavljević (Đakovac 60′), Tomanović (K), Stanojev – Čolić (L. Ilić 60′), Vukić (Kuveljić 79′), Špalek (Ratkov 60′)

TSC je u Klupcima u 1/16 finalu Kupa Srbije pobedio ekipu Loznice rezultatom 2:1.

U prvih pola sata nije bilo većih uzbuđenja. Posle toga TSC je imao terensku inicijativu, ali do kraja prvog dela igre nije bilo golova.

U drugom poluvremenu TSC je poveo golom Gorana Antonića u 67. minutu, koji je realizovan posle slobodnog udarca Luke Ilića. Loznica je uspela da izjednači u 69. minutu preko Gorana Matića, ali već u 72. minutu TSC je ponovo došao do vođstva. Pobednički pogodak je postigao Petar Ratkov. Posle toga, do kraja meča nije bilo većih prilika, tako da je naš tim rutinski priveo utakmicu kraju.

Ovom pobedom TSC se plasirao u 1/8 finala Kupa Srbije.

Žuti kartoni: Krstić 41′, Milosavljević 49′, Tomanović 68′, Ratkov 85′, Đakovac 90′