Legyőztük a Vojvodinát

Vasárnap Magyarkanizsán a Szuperliga 14. fordulójában csapatunk 2:1-es győzelmet aratott az újvidéki Vojvodina felett. A TSC góljait Ivana Trbojević és Lena Marjanović szerezte.

Győzelem Belgrádban

Szombaton este csapatunk megszerezte szezonbeli hatodik győzelmét, a lányok ugyanis Željka Belovan (2), Staša Đokić, Ivana Trbojević, Milana Knežević, Lena Marjanović és Vanja Petrović góljaival 7:3 arányban legyőzték idegenben a Zvezda B 2018 csapatát.

Ezen a meccsen csapatkapitányunk, Kneževic Milana 100. bajnoki mérkőzését játszotta klubunk színeiben. Válogatott játékosunk 2015-ben érkezett a szabadkai Spartacustól, és az azóta eltelt időszakban 58 bajnoki góllal segítette csapatunkat.

Kikaptunk a Crvena zvezdától

Rosszul kezdődött számunkra a tavaszi idény, sérülések által megtizedelt csapatunk ugyanis szombaton este Belgrádban 6:0 arányban alulmaradt a Crvena zvezda együttesével szemben.

Győzelem Magyarországon

Csapatunk vasárnap, egy héttel a felkészülés megkezdése után lejátszotta első edzőmérkőzését. A magyarországi Tápén a lányok ellenfele az NB II keleti csoportjának őszi bajnoka, a Szent Mihály gárdája volt. Csapatunk az egész mérkőzésen jobb volt, és 4:2-re nyert. A TSC góljait Staša Đokić, Milana Knežević, Ivana Trbojević és Božana Božić szerezte.

Megnyertük a székesfehérvári tornát

Csapatunk az idén is részt vett a hagyományos év végi székesfehérvári teremtornán, melyen az első helyen végzett. A lányok két fölényes győzelemmel (9:1 és 12:1) megnyerték csoportjukat, majd az elődöntőben 9:0-ra verték az Enying csapatát. A döntőben együttesünk egy fordulatos mérkőzésen 6:3-ra nyert a sárkeresztesi futsal csapat ellen. A Fejér megyei tornáról két különdíjat is elhoztunk, Anđela Vesić lett a legjobb kapus, Ivana Trbojević pedig a legjobb góllövőnek bizonyult.

Gólfesztivál a Požarevac ellen

Női csapatunk sikerrel zárta az őszi szezont, ugyanis a lányok a 11. fordulóban Magyarkanizsán gólfesztivált rendeztek és 19:0-ra verték a Požarevac csapatát. A téli szünet előtt a TSC a Szuperliga ötödik helyét foglalja el 16 ponttal.

Kikaptunk a Spartaktól

Csapatunk a Szuperliga 10. fordulójában Szabadkán 9:1-es vereséget szenvedett a Spartak együttesétől. Gólunkat a mérkőzés 90. percben Lena Marjanović szerezte.

Megfordítottuk a Sloga elleni meccset

Csapatunk a Szuperliga kilencedik fordulójában Magyarkanizsán 2:1-re legyőzte a zimonyi Sloga együttesét. Az első félidő után még a vendégek vezettek, a második játékrészben azonban fordítani tudtunk. A TSC góljait Staša Đokić és Ivana Trbojević szerezte.

Döntetlent játszottunk Nišben a Mašinac ellen

Csapatunk az elmúlt években mindig jó teljesítményt nyújtott Nišben, a jó játék azonban ezidáig nem párosult pontszerzéssel. Vasárnap viszont megtört ez a rossz sorozat, a lányok ugyanis 1:1-es döntetlent harcoltak ki a 24-szeres bajnok niši Masinac otthonában. Az első félidőben a hazaiak szerezték meg a vezetést, a 74. percben azonban Ivoševic Sanja 16 méterről szépségdíjas gólt lőtt, így sikerült egy pontot elhozni Nišből.

Legyőzték a lányok a Vojvodinát

A szerb női Szuperliga 7. fordulójában Belcsényben a TSC 3:2-re győzte le az újvidéki Vojvodina csapatát. A fordulatos meccsen mi szereztünk vezetést Milana Knežević góljával, viszont a hazaiak fordítani tudtak. A második félidőben azonban előbb Staša Đokić egyenlített, majd Ivana Trbojević a győztes gólt is megszerezte.