Bejutottunk a kupa elődöntőjébe

Csapatunk bejutott a Szerb Kupa elődöntőjébe, miután a negyeddöntőben idegenben nyert 2:1-re a niši Mašinac ellen. Góljainkat Mina Kecman és Božana Božić szerezte.

Döntetlen Nišben

A play-out második fordulójában csapatunk 1:1-es döntetlent játszott Nišben a Mašinac csapata ellen. Gólunkat Mina Kecman szerezte.

Vereség a Crvena zvezdától

Kikaptunk a Crvena zvezdától 7:0 arányban. Ezzel a fordulóval véget ért az alapszakasz. Csapatunk az alsóházi rájátszásban folytatja a bajnokságot.

Kikaptunk az MTK-tól

U15-ös csapatunk tegnap Budapesten vendégszerepelt, ahol a nyolcszoros bajnok MTK megfelelő együttesével játszott edzőmérkőzést. A 4:1-es hazai győzelemmel végződő találkozón Jelena Stojanović szerezte csapatunk egyetlen gólját.

Vereség a tavaszi idény kezdetén

Sajnos vereséggel kezdtük a tavaszi idényt, a Szuperliga 12. fordulójában ugyanis 1:0-ra kikaptunk idegenben a Radnički 1923 csapatától. A 94. percben egyenlíthettünk volna, de kihagytuk a büntetőt.

Győzelem a kupában

Csapatunk győzelemmel kezdte a tavaszi idényt, a Szerb Kupa nyolcaddöntőjében ugyanis 6:0-ra nyertünk idegenben a Prave Dame együttese ellen. Csapatunk góljait Mina Kecman (2), Božana Božić, Nađa Đurđevac, Maja Šaranović és Ana Grujić szerezte.

Legyőztük a Csepelt

Csapatunk első felkészülési mérkőzésén 2:1 arányban legyőzte a magyar 2. osztályban szereplő Csepel együttesét. A TSC góljait Elena Rodić és Nađa Đurđevac szerezte.

dav

Megkezdtük a téli felkészülést

Csapatunk január 27-én kezdte meg a felkészülést a tavaszi idényre. A téli szünet alatt négy új játékost igazoltunk: Milica Bosnić a Spartak d.o.o.,Vanja Jović a Prave Dame csapatától érkezett, míg Ana Grujićot és Svetlana Bečićet a montenegrói bajnok Breznicától szereztük meg.

Első hely a székesfehérvári tornán

Csapatunk az év utolsó napjaiban részt vett a székesfehérvári Futballfesztivál elnevezésű nemzetközi tornán, melyen lányaink három győzelemmel és egy döntetlennel az első helyet szerezték meg.A székesfehérvári vetélkedésen csapatunk tagját, Lena Marjanovićot választották meg a legjobb játékosnak, Sanda Malešević pedig öt találattal gólkirály lett.

Bronzérem Čitlukban

Csapatunk a hétvégén a boszniai Čitlukban részt vett a Ladies Open Brotnjo 2023 nevű nemzetközi tornán, ahol négy győzelemmel és egy vereséggel a 3. helyet szereztük meg. Lányaink az elődöntőben 3-1-re a kikaptak a bijeljinai Radniktól, a 3. helyért lejátszott összecsapáson pedig 0-2-ről tudtak fordítani a montenegrói bajnok Breznica ellen,és 3-2-es sikerrel zárták a tornát.