Minden korosztályos csapatunk győzelmet aratott a hétvégén

A TSC minden korosztályos csapata győzelmet aratott a hétvégi bajnoki meccseken.

Ifjúsági együttesünk hazai pályán fölényesen verte 5:0-ra a szabácsi Mačvát. Csapatunk góljait Ratkov, Petrović, Šušnjar (2) és Beskorvajni szerezte.

Megkezdődött a a bajnokság a serdülők és az U15-ös korosztály számára is. A TSC serdölő csapata (U17) Újvidéken a Proleter ellen nyert magabiztosan 4:0 arányban. A TSC góljait Preradov (2), Kalapáti és Bošnjak lőtte.

Az U15-ös csapat Palánkán vendégszerepelt, ahol 2:0-ra verte a Bácska csapatát. Együttesünk mindkét gólját Stojkov szerezte.

2014, 2015 és 2016-ban született gyerekek jelentkezését várjuk

Tisztelt szülők, kedves gyerekek!
Augusztus 30-tól új csoportot indítunk a 2014, 2015 és 2016-ban született gyermekek részére.
Várjuk jelentkezéseiket a +381 64 27 35 191 telefonszámon.
Legyetek a TSC család része!

Megkezdődtek a küzdelmek a Szerb Ifjúsági Ligában

U19-es csapatunk vereséget szenvedett a 2021/2022-es idény első fordulójában. A fiúk 4:1-re kaptak ki Szabadkán a Spartacustól. Csapatunk jól játszott az első félidőben, a taktikai elképzelések ültek, és kontrolálltuk a meccset. Aleksa Beskorvajni góljával a vezetést is megszereztük. A második félidőben csapatunk naiv hibákat vétett, több helyzetet is kihagytunk, az ellenfél pedig előbb egyenlített, majd a vezetést is megszerezte. Miután kitámadtunk, a szabadkaiak veszélyes kontrákat vezettek, és a végén 4:1 arányban nyertek.

TSC Akadémia – Hétvégi eredmények 2021.5.29-30.

TSC Akadémia – Hétvégi eredmények 2021.5.22-23.