Válogatott játékosaink

Veljko Ilić és Petar Ratkov meghívást kapott a szerb U21-es válogatottba, amely Bulgária csapatával játszik barátságos mérkőzést szeptember 27-én, Mihajlo Milosavić pedig az U19-es válogatottba kapott meghívót, amely a Stevan Vilotić-Ćele emléktornán vesz részt. Fiatal, tehetséges kapusunk, Veljko Vojvodić az U18-as válogatottba kapott meghívást. Ez a korosztályos csapat két felkészülési mérkőzésen is pályára lép Olaszország ellen.

U15-ös csapatunk fölényes győzelme

U 15-ös csapatunk fölényes győzelmet arattot a Vajdasági Pionír Liga 5. fordulójában a szabadkai Spartacus felett. Együttesünk 6:1-re diadalmaskodott. Sajnos az ifik és a serdülők kikaptak, U16-os együttesünk viszont 2:0-ra verte Újvidéken a Mladost GAT csapatát.

Nyertek a kadétok és U15-ös csapatunk

A hétvégén ifjúsági együttesünk kikapott a Grafičar csapatától, a serdülők és U15-ös csapatunk viszont megnyerte bajnoki mérkőzését.

U 15-ös csapatunk nyert, az ifik viszont kikaptak

A Szerb Ifjúsági Liga 4. fordulójában ifjúsági csapatunk 3:1-es vereséget szenvedett Belgrádban a Partizantól, U 15-ös együttesünk viszont fölényesen nyert Újvidéken az RFK Novi Sad 1921 csapata ellen.

U 15-ös csapatunk győzelemmel kezdte a bajnokságot

U19-es és U17-es csapatunk kikapott a hétvégén, U15-ös együttesünk viszont győzelemmel kezdte a bajnokságot.

Korosztályos csapataink számára is elkezdődött az idény

U19-es csapatunk a Szerb Ifjúsági Liga első fordulójában magabiztos, 4:1-es győzelmet aratott a Brodarac ellen, míg a serdülők gól nélküli döntetlennel kezdték a Szerb Serdülő Liga küzdelmeit.

Megrendezésre került a VIII. TSC Kupa

Topolyán a TSC Akadémián megrendezték a VIII. TSC Kupát. A döntőben az Eszék csapata 2:1-re győzte le a DAC együttesét. A harmadik helyet a Puskás Akadémia szerezte meg, miután a bronzmeccsen 2:0-ra legyőzte a házigazda TSC-t.

Tavaszi családi nap 2022. március 15-e alkalmából

Vasárnap rendezték meg Topolyán a TSC Akadémia alközponti tornáját, mely az idén a Tavaszi családi nap 2022. március 15-e alkalmából nevet kapta és Magyarország belgrádi nagykövetsége támogatta.

Az idén a 2010-es (és attól fiatalabb születésű) ifjú tehetségek vettek részt a tornán, melyen 18 csapat szerepelt, ami azt jelenti, hogy több mint 200 gyerek vett részt az eseményen.

A tornát a TSC csapata nyerte, második a TSC 2011, harmadik helyen a Becse, negyediken pedig a tóthfalusi Nyers István Labdarúgó Akadémia végzett.

A döntőben TSC – TSC 2011 3:0.

Legjobb játékosnak a TSC 2011 tehetségét, Lazar Gvozdenovićot választották. A legjobb góllövő a TSC csapatából került ki, Fitz Aleksa 16 gólt szerzett, míg a legjobb kapus a Nyers István Labdarúgó Akadémia hálóőre, Szabó Álmos lett.

A díjakat, érmeket Dr. Pintér Attila, Magyarország Szerbiai nagykövete, Szentgyörgyi Klára, Magyarország belgrádi nagykövetségének első tanácsosa, Zsemberi János a TSC elnöke és Palágyi Szabolcs a TSC vezérigazgatója adta át.

Ifjúsági csapatunk a harmadik helyen zárta az őszi idényt

Az elmúlt hétvégén ifjúsági csapatunk a Szerb Ifjúsági Liga 17. fordulójában a szabácsi Mačva otthonában diadalmaskodott 2:0 arányban.

Az őszi szezon utolsó mérkőzésén csapatunk jó teljesítményt nyújtott és magabiztosan nyerték a meccset. Góljainkat Ratkov és Petrović szerezték.

Volford Tibor tanítványai az előkelő harmadik helyen vonulhatnak a téli pihenőre. Csapatunk 28 pontot szerzett. Előttünk csak a Partizan és a Crvena zvezda végzett.

Ifjúsági csapatunk kikapott a Vojvodinától

Ifjúsági csapatunk 3:1-es vereséget szenvedett a Szerb Ifjúsági Liga 15. fordulójában az újvidéki Vojvodinától.

Az Akadémián lejátszott meccsen a vendégek szereztek vezetést, de Csákány góljával egyenlíteni tudtunk. Sajnos csapatunk hibái után a Vojvodina még kétszer betalált, így a félidő 3:1-es vendégvezetéssel zárult.

A második játékrészben több jó helyzetet is kihagytak játékosaink, így a Vojvodina 3:1-re nyerte ezt a mérkőzést.