SZUPER LIGA (22/23) 10. FORDULÓ, Crvena Zvezda – TSC 1:1

FK Crvena zvezda (Belgrád) – FK TSC (Topolya) 1:1

Ilić – Ćalušić, Stojić, Stojković – Petrović (K) ( Antonić 65), Đakovac, Kuveljić (Tomanović 65), Cvetković – Jovanović (Stanojev 74), Ratkov (Vukić 56), Milosavljević

Csapatunk a Szuperliga 10. fordulójában Belgrádban 1:1-es döntetlent játszott az aktuális bajnok Crvena zvezda együttesével.

Az első játékrész egyenrangú játékot hozott. Az első helyzet Nikola Kuveljić előtt adódott, lövését azonban magabiztosan hárította Milan Borjan. Ezek után a Zvezda többet kezdeményezett, helyzeteik is voltak, a vezetést mégis a TSC szerezte meg a 42. percben. Petar Ratkov szerzett labdát az ellenfél térfelén, Saša Jovanovićhoz passzolt, aki 13 méterről védhetetlenül lőtt a hazaiak kapujába. Sajnos nem tudtuk sokáig megtartani a vezetést, mert az első játékrész hosszabbításában egy szabadrúgás után a kapufáról visszapannanó labdához olyan szerencsétlenül ért hozzá Veljko Ilić, hogy a játékszer a kapuban kötött ki.

A második félidőben is a Zvezda támadott többet, a TSC kontrákkal próbálkozott. Helyzetek mindkét oldalon alakultak ki, de több gól már nem esett, maradt az 1:1.

A TSC a nem teljes 10 forduló után a Szuperliga 4. helyét foglalja el 17 ponttal.