SZUPER LIGA (21/22) 35. FORDULÓ, TSC-NAPREDAK 2:0

FK TSC (Topolya) – FK Napredak (Kruševac) 2:0

Filipović – Stojković, Leandro, Ćalušić, Petrović –  Đakovac (Doucouré 90′), Tomanović (K) – Stanojev (Milićević 63′), Banjac (Svilar 84′), Mirchevski – Stanojlović (Šušnjar 90′)

A TSC hazai pályán a Szuperliga 35. fordulójában 2:0-ra legyőzte a kruševaci Napredakot.

Csapatunk az első félidőben végig mezőnyfölényben játszott, de a vendégek szervezetten védekeztek, így komolyabb helyzetek nem alakultak ki.

A második játékrészben fokozta a nyomást a TSC, ez pedig az 57. percben érett góllá, amikor Aranđel Stojković beadását Martin Mirchevski a jobb sarokba lőtte. Bő egy perc múlva már 2:0 állt az eredményjelzőn. Ifet Đakovac adott remek labdát Mihajlo Banjacnak, aki rutinosan lőtt a vendégek hálójába. A hátralévő játékidőben növelhette volna előnyét csapatunk, de Mirchevski és Petrović sem tudta gólra váltani helyzetét.

A TSC a nem teljes 35. forduló után a táblázat 4. helyét foglalja el 48 ponttal.