SZUPER LIGA (21/22) 22. FORDULÓ, MLADOST-TSC 2:0

Mladost (Lučani) – FK TSC (Topolya) 2:0

Filipović – Ćalušić, Tomanović (K), Varga – Petrović (Krsmanović), Đakovac (Milićević), Bocskay, Stanojev (Mirchevski), Banjac – Škuletić, Ratkov (Vukić)

Együttesünk a tavaszi szezon nyitómeccsén, a Szuperliga 22. furdulójában 2:0-s vereséget szenvedett Lučaniban a Mladost csapatától.

Az első félidőben kiegyenlített küzdelem folyt a nehéz talajú pályán. Mindkét oldalon adódtak helyzetek, az egyetlen gólt azonban a TSC volt játékosa Janko Tumbasević szerezte, aki a 28. percben egy szöglet után fejjel vette be Nenad Filipović kapuját. A 44. percben Petar Škuletić egyenlíthetett volna, de 6-7 méterről jó helyzetben fölé lőtt.

A második játékrészben kissé agresszívebb lett csapatunk, a Mladost azonban az 56. percben megszerezte második gólját, ismét Tumbasević volt eredményes.

A hátralévő időben mindkét csapatnak voltak lehetőségei, Boris Varga a hosszabbításban gólt is szerzett, a játékvezető azonban les címén megsemmisítette, így maradt a hazaiak 2:0-s győzelme.

A nem teljes 22. forduló után a TSC a Szuperliga táblázatán a 11. helyet foglalja el 26 ponttal.

Sárga lapok: Tomanović 26’, Varga 74’