Szerb Kupa 1/16 döntő

FK Napredak (Kruševac) – FK TSC (Topolya) 1:1 (b. 3:4)

TSC: Jorgić (K), Branković, Babić (65` Skopljak), Ponjević, Balaž, Tumbasević, Grabež, Sinkovits (90` Szilágyi), Rovčanin, Milićević, Galić (67` Lukić)

Öt napon belül immár másodszor feszült egymásnak a TSC és a Napredak csapata Kruševacon, ezúttal a Szerb Kupa 1/8 döntője volt a tét. Mindjárt a mérkőzés elején látszott, hogy még keményebb összecsapásra számíthatunk, mint a pár nappal korábbi találkozón. Az első félidőben mindkét csapatnak voltak helyzetei, mégis csak a vendégek örülhettek, hiszen a 32′ Tumbasević vette be a házigazdák kapuját és egyben beállította a félidei eredményt is.
A második félidőben többet veszélyeztettek a vendégek és miután Sinkovitsot szabálytalanul állították meg a tizenhatoson belül, büntetőből növelhette is volna előnyét a TSC, Branković azonban hibázott. Amit a TSC nem használt ki, azt megtette a hazai csapat Ivanović 89′ szerzett góljával büntetőből, így 1:1 lett a végeredmény. A büntetőpárbaj jól kezdődött számunkra, hiszen Jorgić rögtön az első körben hárítani tudott, Lukić pedig magabiztosan hozta előnybe csapatunkat. Az utolsó körben mindkét játékos hibázott, ami elég is volt ahhoz, hogy a TSC jusson a legjobb 16 közé a Szerb Kupában.
Sárga lapot a TSC csapatában Galić 27′ és Milićević 83′ kapott.