SZERB ELSŐ LIGA BAJNOKI MÉRKŐZÉSE – 9. FORDULÓ

FK TSC (Topolya) – FK TELEOPTIK (Zimony)

TSC: Filipović, Svitić, Ponjević, Branković, Babić, Tomanović, Sinkovits (Milisavljević 46′), Plavšić, Galić, Bastajić (Milićević 83′), Arsenijević (Szilágyi 26′)

Az első félidőben a hazai pályán játszó TSC uralta a játszmát, ám három kiváló lehetőséget kihagyva nem tudtak gólt szerezni. A mérkőzés első fele így 0:0-ra végződött. A második félidő a Teleoptik kapusának nagy hibájával kezdődött, ugyanis szabálytalanul, kézzel ért a labdához a büntetőterületen kívül, ezért kapott is egy piros lapot. Innentől a TSC csapata ismét erőteljes támadásokba lendült és a 66. percben Szilágyi lőtt is egy gólt. A házigazdák győzelmét Galić két gólja tette biztossá a 80. és a 90. percben. A játék végeredménye 3-0 lett. A TSC büntető nélkül zárta a 9. fordulót.