SZERB ELSŐ LIGA BAJNOKI MÉRKŐZÉSE – 21. FORDULÓ

FK TSC (Topolya) – FK INĐIJA (India)

TSC: Filipović, Svitić, Ponjević, Branković, Babić, Tomanović, Plavšić (Bastajić 28′), Milisavljević (Galić 64′), Milićević, Arsenijević (Skopljak 85′) Szilágyi

Az első félidőben a remek formában lévő házigazda TSC-nek ügyes játéka ellenére sem sikerült gólt rúgnia, így a félidő eredménye 0:0 lett. A meccs második fele a házigazdák számára egy hatalmas sokkal kezdődött, amikor az 50. percben az Inđija csapata egy remek rúgással megszerezte a vezetést. Ez egy nagyon erős ösztönzés volt a TSC csapatának, mert innentől egymást követték a támadásaik. A 75. percben Tomanović egyenlített, majd 3 perccel később, a 78. percben Szilágyi is villantott egyet, ezzel magalapozva csapata a győzelmét. A TSC-ből Branković a 76. és Bastajić a 82. percben kapott sárga lapot.