SZERB ELSŐ LIGA BAJNOKI MÉRKŐZÉSE – 20. FORDULÓ

FK TSC (Topolya) – OFK ŽARKOVO (Belgrád)

TSC: Filipović, Svitić, Ponjević, Branković, Babić, Tomanović (Galić 76′), Plavšić (Skopljak 84′) Milisavljević, Milićević, Arsenijević (Bastajić 67′), Szilágyi

Már a mérkőzés kezdetétől a TSC játékán érződött, hogy veretlenségi sorozatát szeretné folytatni. Remek játékuknak köszönve ez valóra is vált. Az, hogy az ellenfél nem sok jót remélhet a zentai stadionban, már a 3. percben kiderült, amikor Szilágyi egy lehetetlen helyzetből megszerezte első góljukat. Két perccel később Milisavljević tört ki az ellenfél kapusa felé és rutinos mozdulatokkal bevezette a labdát az ellenfél hálójába – 5. perc 2:0. Ez a találat jelentette később a játszma végeredményét is. A számos kedvező helyzet ellenére, végül a TSC inkább egy megfontolt, energiatakarékos játék mellett döntött, elkerülve így a sárga lapokat és az esetleges sérüléseket.