SZERB ELSŐ LIGA BAJNOKI MÉRKŐZÉSE – 19. FORDULÓ

FK METALAC (Gornji Milanovac) – FK TSC (Topolya)

TSC: Filipović, Svitić (Bečelić 66’), Ponjević, Babić, Branković, Tomanović, Plavšić, Milićević, Arsenijević (Milisavljević 71’), Bastajić, Silađi (Galić 78’)

A 19. forduló derbi mérkőzése Gornji Milanovácon rengeteg izgalmat hozott. A vendégjátékos TSC a meccs kezdetétől egyértelműen mutatta, hogy nyerni jött, mégis egy szerencsétlen védői mozdulatnak köszönve a házigazdák hamar 1:0-ás vezetésre tettek szert. A TSC csapata kitartóan hajtott céljáért, így okos és áldozatos játékkal a 41. percben Babić, majd egy perccel később Arsenijević találatával sikerült fordítani az álláson. A félidő után 1:2-es eredménnyel mentek szünetre a csapatok. A játék második fele is hasonló ritmusban zajlott. Két perc elteltével, a 47. percben a fölényben lévő TSC máris megszerezte harmadik találatát, és nyerni akarásuk továbbra sem lankadt, a 64. percben Milićević is lőtt egy gólt, így az eredmény már 1:4 lett. A 79. percben villantott egyet a házigazda és szert tett egy szépítő találatra (2:4). A 90. percben Plavšić tett pontot a TSC kiváló játékára és beállította a 2:5-ös végeredményt. Sárga lapot a TSC csapatából Svitić a 36. percben, Bastajić a 39. percben és Branković a 49. percben kapott.