SZERB ELSŐ LIGA BAJNOKI MÉRKŐZÉSE – 16. FORDULÓ

FK TSC (Topolya) – FK SINĐELIĆ (Belgrád)

TSC: Filipović, Svitić (Plavšić 73’), Babić, Branković, Ponjević, Tomanović, Sinkovits (Pintér 62’), Milićević, Milisavljević (Galić 51’), Arsenijević, Szilágyi

Az első félidőnek csupán egyetlen említésre méltó történése volt. A 18. perben egy vendégjátékos piros lapot kapott Szilágyi ellen elkövetett szabálytalansága miatt. Noha a TSC csapata folyamatos támadásokkal próbálkozott, de ez a félidő nem hozott gólt, így 0:0-ás eredménnyel mentek szünetre a csapatok. A házigazdák támadásai a második félidőben is folytatódtak és ez jó ellentámadási lehetőségeket adott a vendégeknek. Az 51. percben is egy ilyen helyzetben szerezték meg a vezetést. A TSC csapata elszántan küzdött az egyenlítésért, ami végül a 77. percben sikerült is. A találatot Galić szerezte. Mivel ezután már nem született újabb gól, a végeredmény 1:1 lett. Sárga lapot a TSC-ből Babić a 23., Svitić a 36., Tomanović a 56., Branković a 62. és Szilágyi a 90. percben kapott.