SZERB ELSŐ LIGA BAJNOKI MÉRKŐZÉSE – 11. FORDULÓ

FK TSC (Topolya) – FK BORAC (Čačak)

TSC: Filipović, Ponjević, Bečelić, Branković, Tomanović, Sinkovits (Milisavljević 78′), Čordašić, Milićević (Damnjanović 61′), Pintér, Galić, Szilágyi (Arsenijević 71′)

A TSC csapata a mérkőzés elejétől uralta a pályát. Az első félidőt gyenge támadások jellemezték. Az egyedüli komolyabbnak tűnő helyzet az volt, amikor Pintér el találta a kapufa felső részét és a lepattanó labdával Milicević gólt lőtt. Ezt a találatot viszont a bíró les miatt érvénytelenítette. A félidő 0:0-lal zárult. A második félidő is hasonlóképpen zajlott. A házigazda TSC folyamatos támadásai ekkor sem hoztak sikert. A legbiztatóbb helyzet Galić szabadrúgása volt, ám ez is csak kapufa lett, így a végeredmény maradt 0:0. Sárga lapot a TSC csapatából Ponjević a 66. és Milisavljević a 89. percben kapott.