LLT Szuperliga 12. forduló

FK Javor Matis (Ivanjica) – FK TSC (Topolya) 3:2

TSC: Filipović, Skopljak, Antonić, Varga, Ponjević, Grabež (71′ Duronjić), Tumbasević, Tomanović (K), Milićević (89′ Galić), Szilágyi, Lukić (84′ Sinkovits)

A Szerb Szuperliga 12. bajnoki fordulójában a topolyai TSC kétszer is vezetett idegenben, de végül nem sikerült pontot szerezni. Az ivanjicai Javor vendégeként 3:2 arányban alulmaradt csapatunk.
Grabež a 11. percben megszerezte a vezetést a TSC-nek. A hazaiak azonban Krnić révén egyenlíteni tudtak a 23. percben. A félidőre mégis TSC előnnyel mentek a csapatok, hiszen a 41. percben Milićević ismét megszerezte a vezetést a topolyai gárdának.
A második játékrészben azonban a Javor fordítani tudott. Előbb Kuveljić volt eredményes a 60. percben, majd a hajrában Maričić szerezte meg a három pontot az ivanjicaiaknak egy lesgyanús szituációból.
Sárga lapot a TSC csapatában Tumbasević 48′, Skopljak 88′ és Duronjić 88′ kaptak.