Ismét jól szerepeltek korosztályos csapataink

A hétvégén U19-es, U17-es, illetve U15-ös csapatunk is győzni tudott. Az ifik idegenben nyertek a lučani Mladost ellen 3:2-re, a serdülők Újvidéken győzték le fölényesen a Vojvodinát, míg U15-ös együttesünk gólzáporos 15:0-ás győzelmet aratott a RFK Novi Sad ellen.

Ifjúsági csapatunk a Szerb Ifjúsági Liga harmadik fordulójában idegenben mérkőzött a lučani Mladost együttesével, és egy rendkívül izgalmas, fordulatos meccsen 3:2-es győzelmet aratott. A meccsen a hazaiak szerezték meg a vezetést, de Krsmanović egyenlíteni tudott. A Mladost másodszor is előnybe került, de ezek után egy öngóllal ismét döntetlenre módosult az állás. A mindent eldöntő találatot a csereként beállt Petrović szerezte a mérkőzés 80. percében.

Serdülő csapatunk a Vajdasági liga északi csoportjának harmadik fordulójában Újvidékre látogatott, ahol nagyarányú győzelmet aratott a Vojvodina felett. A TSC 6:1-es győzelmet aratott a székvárosi együttes felett. Csapatunk góljait Kónya (2), Kalapáti (2), Svilar és Bošnjak szerezték.

U15-ös együttesünk a Vajdasági liga északi csoportjának második fordulójában az újvidéki RFK Novi Sad csapatát látta vendégül és gólzáporos győzelemmel örvendeztette meg a szurkolókat, hiszen 15:0 arányban nyertek. Gólszerzőink: Stojkov (4),Mester (2), Szabó (2), Kulojević (2), Öreg L., Jeremić, Nagyhegyesi, Carek, illetve az ellenfél egy öngólt is vétett.