SZUPERLIGA (21/22) 7. FORDULÓ, TSC-MLADOST 2:1

FK TSC (Topolya) – FK MLADOST (Lučani) 2:1

Filipović – Krstić (Stojković 84), Leandro (Antonić 65’), Varga – Stoiljković, Tomanović (K), Đakovac, Stanojev (Milićević 65’) – Zec, Banjac (Petrović 65’) – Vukić (Ratkov 84‘)

A szerb labdarúgó Szuperliga 7. fordulójában a TSC a Zentai Városi Stadionban lejátszott mérkőzésen 2:1-re legyőzte a lučani Mladostot.

A vendégek kezdték jobban a meccset, agresszív letámadásuk kissé megzavarta csapatunkat. A Mladostnak volt is egy-két kisebb lehetősége, de ezeket nem tudták kihasználni. A TSC az első negyedóra után átvette az irányítást, a 27. percben pedig egy szöglet után Đuro Zec tört be a tizenhatosba, majd Saša Tomanovićhoz passzolt, aki közelről a hálóba lőtt. A 39. minutumban már 2:0 állt az eredményjelzőn. Jug Stanojev futott el a jobboldalon, remekül tálalt Dušan Stoiljković elé, aki megszerezte első gólját kék-fehér mezben.

A második félidőben a vendégek ismét letámadtak, ennek eredményeként a 60. percben szépíteni tudtak, csapatkapitányuk Saša Jovanović révén.

A meccs hátralévő részében főleg mezőnyjátékot láthattak a nézők, csapatunk jól védekezett és rutinosan megőrizte egygólos előnyét, így a TSC 2:1-es győzelmet aratott.

A táblázaton a 16 pontos TSC ismét átvette a vezetést, bár a Partizan és a Crvena zvezda két-két meccsel kevesebbet játszott.

Sárga lap: Đakovac 83’