SZERB ELSŐ LIGA BAJNOKI MÉRKŐZÉSE – 18. FORDULÓ

FK TSC (Topolya) – FK JAVOR MATIS (Ivanjica)

TSC: Filipović, Bečelić, Ponjević, Branković, Babić, Tomanović, Plavšić (Skopljak 87′), Milićević, Arsenijević, Bastajić (Galić 76′), Szilágyi (Milisavljević 83′)

A házigazda TSC csapata remekül kezdte a mérkőzést és már a kezdetektől nyilvánvaló volt győzni akarásuk. Folyamatos támadások után már a 7. percben Szilágyi góljával megszerezte csapatának az 1:0-ás vezetést. A számos támadásnak és kiváló játéknak köszönve a 22. percben Szilágyi ismét kapura talált, így az eredmény már 2:0 lett. Lendületes támadásaikat ezután is folytatták, amit három perccel később egy fenomenális távoli rúgással Branković váltott gólra 3:0-ra növelve ezzel a házigazdák előnyét. Ezután a TSC játékosai egy kicsit lazábban folytatták a meccset, aminek az eredménye a 39. percben egy sikeres tizenegyes lett az ellenfélnek. A félidő eredménye: 3:1. A második félidő kiegyensúlyozottabb játékkal telt. A TSC csapatának volt néhány jó lehetősége, melyekből már nem születtek újabb pontok, így a végeredmény 3:1 lett. Sárga lapot a TSC-ből Bastajić a 41. percben és Milićević a 81. percben kapott.