LLT Szuperliga 6. forduló

FK TSC (Topolya) – FK Inđija (Inđija) 2:0

TSC: Filipović, Skopljak, Antonić, Varga, Ponjević, Milićević, Arsenijević, Tomanović (K), Duronjić (67′ Grabež), Szilágyi (79′ Sinkovits), Lukić (90′ Galić)

A TSC labdarúgócsapata a Szerb Szuperliga hatodik fordulójában megszerezte ötödik győzelmét. A
topolyai csapat a zentai Városi Stadionban 2:0 arányban nyert az Inđija ellen. Az a mintegy 1500 néző, aki ellátogatott a mérkőzésre, a zentai a Városi Stadionban történelmi pillanat részese lehetet, hiszen villanyfényes mérkőzést játszottak a csapatok. A vadonatúj reflektorok jól vizsgáztak és a TSC is nyerni tudott.
A találkozót a vendégek kezdték veszélyesebben, viszont a TSC szerzett gólt. A tizedik percben Szilágyi 20
méterről remek lövéssel vette be az Inđija kapuját. A folytatásban is a vendégek kezdeményeztek
többet, de gólt ismét a topolyai csapat szerzett. A 44. percben Lukić passzolt Antonićhoz, aki a
csapatkapitány Tomanovićot hozta játékba, ő pedig megszerezte a TSC második gólját.
A második félidőben főleg mezőnyjáték folyt a pályán. A topolyaiak elégedettek voltak két gólos
előnyükkel, az Inđija pedig csupán egy meg nem adott gólig jutott. A 63. percben Milosavljev kézzel
ütötte el a labdát Filipović kapus előtt, így sárga lapos figyelmeztetésben részesült, a gólt pedig anulálta
a játékvezető. A hátralévő részben mindkét csapat előtt adódott néhány gólszerzési lehetőség, de az eredmény már